Konya Ticaret Odası Mesleki Eğitim Merkezi'ne Hoşgeldiniz.
İşleminiz Devam Ediyor.
Lütfen Bekleyiniz...

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister miniz?

Bizim için ne dediler?

Onlar bizimle çalışmaktan mutlulular

Kaan GÜNEŞ

İşini İyi Yapanlar

Kurumunuzdan kurum çalışanının tavsiyesi üzerine çok da istekli olmadan SolidWorks kursuna kayıt yaptırdım. Kursa başladıktan sonra alışılmış kurslardan farklı olduğunu gördüm, kursun sonunda gerçekten bir şeyler öğrenerek ayrıldım. Şimdi daha hevesli ve daha da geliştirmek için ileri seviyesinin açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkürler Ktomem

Kenan YÜMÜN

Uygulamalı Eğitimde Bir İlk

27 yıllık Makine Öğretmeniyim, Mesleki alanda bir çok eğitim kurumunda çalıştım. Meslek öğretirken hep şikâyetçi olduğumuz Müfredat tan bağımsız esnek bir yapıya sahip olan ve tamamen ilin ihtiyaçlarına yönelik eğitim politikasını çok benimsedim. KTO MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ'ni tanıyalım ve tanıtalım. KTO MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ Konya da meslek öğrenmek isteyen, mesleğini bir üst seviyeye taşımayı hedefleyen, okulda aldığı eğitimle yetinmeyen Üniversiteliye, Meslek Liseliye ve nicelerine kapısını sonuna kadar açmıştır. Lütfen KTO MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ'ni ziyaret edin, tanıyın ve tanıtın, Teşekkürler.

Ayşe Banu KIRIŞ

Meslek edindirme kursları

KTO MEM kurslarından 3D Max kursuna katıldım. Sertifikamı bugün aldım çok faydalı oldu. Benim açımdan çok güzeldi. Mimarlık adına daha çok kurs olursa katılmak isterim.

Şeyma AYHAN

Konya Yine Rol Model

Değerli dostum Seyfi Suna ve Durmuş Akdoğan Hocamın firmamıza olan ziyaretlerinden sonra hakkında detaylı bilgi edindiğim merkezimizi dün ziyaret etme şansı buldum. Tahminlerimin çok ötesinde bir merkez ile karşılaştım açıkçası. Mesa Makina olarak merkezimiz ile birlikte gerçekleştirebileceğimiz pek çok eğitim ve proje konusu belirledik. Tüm sektörlere hitap eden ve her firmamız için çözüm ortağı olacak olan merkezimize tüm Türkiye'den taleplerin olması ve rol model kabul edilmesi Konya adına beni çok gururlandırdı. Emeği geçen herkesi gönülden tebrik ederim.

Yunus Emre KAYA

Python

python programlama kursuna devam ediyorum kurs faydalı hoca iyi imkanlar için teşekkürler

Ahmet ERDÖNMEZ

Python Kursu

Python Programlama kursuna katıldım.

Ali ÇALIŞ

PYTHON PROGRAMLAMA KURSU

Kurs ortamı güzel.Kurstan memnun kaldım.

Emre Talha ACUR

Phyton programlam kursu

Aldığımız eğitimin kalitesi ve eğitimcinin bize bir aile ortamında gibi sıcak davranması eğitimi daha kolaylaştırıyor ve kullandığımız binanın yeniliği ve bilgisayarların oldukça güçlü olması ise yaptığımız çalışmaları daha hızlı ve düzgün bir eğitim almamızı sağlıyor bunu sağlayan KTO Üniversitesi yetkililerine teşekkürü bir borç bilirim.

Mustafa AKTI

Python ile Proramlama

Aldığımız eğitimin kalitesi ve eğitimcinin bize bir aile ortamında gibi sıcak davranması eğitimi daha kolaylaştırıyor ve kullandığımız binanın yeniliği ve bilgisayarların oldukça güçlü olması ise yaptığımız çalışmaları daha hızlı ve düzgün bir eğitim almamızı sağlıyor bunu sağlayan KTO Üniversitesi yetkililerine teşekkürü bir borç bilirim.

Hasan AĞAÇAYAK

KTO mem Python Programlama Kursu

Hafta sonu grubunda bulunduğum python kursundan çok memnunum uzun zamandır istediğim kursu sadece sertifika ücreti ile Alphan Hocamızla öğreniyorum. Umarım yeni kurslar açılır ve devam edebilirim. Her şey için teşekkürler.

Muhammet Galip YILMAZ

KTO MEM Solidcam, CNC Torna, Pyhton Programlama

Kendini geliştirmek bir şeyler öğrenmek ve başarmak isteyen herkesin gelmesi gereken bir merkez. Hocaların ilgi ve alakası mükemmel, ders aralarındaki muhabbet için bile mükemmel bir ortam

Yunus Emre EKİCİ

Python kursu

Kurslarınızdan Python Programlama kursuna katıldım. Bilgisayar Laboratuvarları'nın güzel dizaynı ve bilgisayarların özellik açısından yeterliliği beni oldukça memnun etti. Eğitim olarak çok faydalı olacağına eminim herkese tavsiye ederim.

Muhammed Furkan ÇELİKTAŞ

Pyhton Kursu Hakk.

Haftasonlarını verimli bir şekilde değerlendirebilmek için Pyhton kursuna kaydoldum. Kurs içeriği çok iyi şekilde hazırlanmış temel düzeyden ele alınması çok memnun etti. Kopukluklar yaşamadan kursu rahatlıkla tamamlayabileceğime inanıyorum. Umarım ileri pyhton derslerini de burada alabilirim. İmkan sağladıkları için ticaret odasına teşekkür ederim.

Ahmet Taha ALTINSOY

KTO Mesleki Eğitim Merkezi Kursları

KTO Mesleki Eğitim Merkezinden CNC ve Python kurslarına katıldım, bu konularda sertifika edinmenin yanında sözel eğitim ve uygulamalı eğitimi birlikte yapmaları öğrenmemize hatrı sayılır miktarda fayda sağlıyor. Fırsatı olan insanların katılmalarını tavsiye ederim.

Hasan ARPALİ

Hidrolik Ve Pnomatik Eğitimi

Arif Boydak Hoca tarafında verilen hidrolik ve pnomatik eğitimi çok verimli geçiyor onun kursu açılınca kesinlikle kaçırmayın. Ne kadar hakim de olsanız sektörde olan kişilerin alması gereken bir eğitim.

Osman Sakip ERTEN

Android Studio ile Mobil Programlama

Kursun faydalı olduğunu ve herkes tarafından değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.Başka alanlarda kursların açılması da iyi olabilir.

Yusuf DEMİRCİALAN

Android Studio ile Mobil Programlama

Kursun çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Hocamızdan çok memnunuz. Farklı kurslar da açılabilir. Öğrencilere fikirleri sorularak yeni kurslar da açılabilir.

Ahmet Buğra HAMARAT

mobil programlama kursu

Kurs çok güzel hoca detaylı anlatıyor :)

Merve ÖZ

python kursu

meslek eğitimleri bilişim eğitimleri gibi birçok alanda kurslar veriyor. hocanın iletişimi ve konuya olan ilgisi öğrenmeme yardımcı oldu

Recep Yasin GÖGER

PYTHON Programlama ve Mobil Programlama Java Kursu

KTO Mesleki Eğitimim Merkezinden Python ve Java kurslarına katılım sağladım. Python kursundan Sayın Alphan MAT hocamızın sayesinde başarılı bir şekilde sertifikamı aldım. Java kursuna halihazırda devam etmekteyim. Kendini geliştirmek isteyen yazılım geliştirici arkadaşlara katılmalarını tavsiye ederim.

Özgür ÖZDEMİR

Mobil Proğramlama Kursu

KTO Mesleki Eğitim Merkezinden Alphan MAT hocam sayesinde python sertifikamı aldım. Şuan ise halihazırda devam etmekte olan Mobil Proğralama kursuna devam etmekteyim. Alphan MAT hocam a yazılım hayatımda bana kattıkları için teşekkür ederim. Herkesin bu kurslara katılmasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Yakuphan İNCE

Mobil Programlama Kursu

KTO Mesleki Eğitim Merkezinden Alphan MAT hocamın vermiş olduğu Mobil Programlama kursunu almaktayım. Kurs ve hocamızdan gayet memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Tahir BARUTÇU

EMEĞİNİZE SAĞLIK

ÖNCELİKLE K.T.ODASI YÖNETİMİNE VE EMEĞİ GEÇEN OKUL MÜDÜRÜMÜZ DURMUŞ HOCAMIZA VE DEĞERLİ KADROSUNA TEŞEKKÜR EDERİZ.GERÇEKTEN KONYAMIZ İÇİN GÜZEL BİR BAŞARI VE BUNUN DEVAMINI TÜM TÜRKİYE GENELİNE YAYILMASINI TEMENNİ EDERİZ. ÜLKEMİZ İÇİN KATMA DEĞER OLUŞTURAN BÖYLE GÜZİDE KURULUŞLARIN ÇOĞALMASI İÇİN DİLEK VE TEMENNİLERDE BULUNUYORUZ

Latif KAYNAK

CNC Dik İşleme Operatörlüğü Eğitimi

Yumak Otomotivde CNC bölümünde bir idareci olarak KTO Eğitim Merkezinin eğitiminden çok memnunuz operatör ihtiyacımızın %30 nu karşılamakta(yaklaşık 50 kişi). Vasıfsız arkadaşlara meslek sahibi yapmakta ve Konya sanayisinin sıkıntılı olan nitelikli personel ihtiyacına destek olmaktadırlar. Özellikle Durmuş ve Davut hocamızın çabaları takdire şayandır. Allah başarılarını daim etsin.

Tahir B.

BAŞARILILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ

ÖNCELİKLE BU PROGRAMDA EMEĞİ GEÇEN KURUM VE KURULUŞLARA TEŞEKKÜR EDERİZ. DEĞERLİ HOCALARIMIZIN BAŞARILARININ DEVAMIZI DİLERİZ, KALİFİYELİ PERSONELLERİ SANYİMİZE KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORLAR. KEŞKE MESLEK LİSELERİ BU KALİTEYE GETİRİLE BİLSE AVRUPA STANDDARTLARINDA Bİ EĞİTİM VERİLMEKTEDİR.

Yumak OTOMOTİV

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ...

YUMAK OTOMOTİV AİLESİ OLARAK, YAKLAŞIK 70 PERSONELİN K.T.O MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİNDE EĞİTİMİNİ TAMAMLAYARAK FİRMAMIZA GÖNDERİLEN PERSONELLER İSTİHDAM EDİLMİŞTİR. BÖYLE KURUMLARIN HER İLİMİZE YAYILMASI VE HALAZIRDA OLAN KURUMLARIN YAPISI GÜÇLENDERİLSE ÜLKEMİZDE NİTELİKSİZ ELEMAN KALMAYACAĞINA VE ÜLKEMİZ DÜNYADA KALİTE OLACAĞINA EMİNİZ. KATKILARINDAN VE EMEKLERİNDEN DOLAYI OKUL YÖNETİMİ BAŞTA OLMAK ÜZERE DEĞERLİ HOCALARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Süleyman KOÇ

METEK III Projesi Python Programlama Eğitimi

Her dakikasından keyif aldığım, daha önce katıldığım eğitimlere kıyasla hem içeriği hem işleyişi dolu dolu geçen bir eğitim. Eğitim görevlimiz Alphan MAT hocamızın alandaki bilgisi ve deneyimi sayesinde eğitimden beklediğim faydayı elde ettiğimi söyleyebilirim. Aklıma takılan her soruya cevap aldığım çok faydalı bir eğitim oldu. Eğitim merkezinin bizlere sağladığı olanaklardan memnun kaldım. Karşılaşılan sorunlara anında çözüm üretiliyor. Eğitimin tüm planlaması, eğitimin hedeflerine ulaşmak üzere hazırlanmış.

Münevver ÖGER

Python programlama eğitimi hakkında

Eğitim görevlisi Sayın Alphan Mat öğretmenimiz başta olmak üzere tüm akademik ve idari personele merkezin yemek ve temizlik hizmetlerinde görev yapan destek personele sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Hocamızın mükemmel bilgisi ve ilgisi tüm personelin nezaketi üzerimde çok büyük bir iz bıraktı. Herkese sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız. İyi ki bizi bu kursa davet ettiniz. Emeğinize sağlık. Sonsuz saygılar...

Gürhan AKAN

Metek 3 bilişim phyton egitimi

Dolu dolu geçiyor emegi geçenlere teşekkür ederiz.

Mehmet GENÇTÜRK

METEK 3 PYTHON PROGRAMLAMA EĞİTİMİ

METEK 3 PYTHON PROGRAMLAMA EĞİTİMİ Eğitim Görevlisi:Alphan MAT Ders veren öğretmenimiz derse vaktinde gelmektedir. Derse gelirken ders ile gerekli hazırlıkları yaparak gelmiştir. Konu içeriğine fazlası ile hakimdir. Konularla ilgili örnek yapmakta ve bize de farklı sorular sorarak ders içinde öğrendiklerimi tekrar ettirmektedir. Ders anlatırken konuşma uslubü kibar ve samimidir. Bu kursta emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Esra ÇALIK

Metek iii projesi python programlama eğitimi

Metek iii projesi kapsamında eğitim görevlimiz sayın Alphan Mat tarafından verilen eğitimin çok faydalı geçtiğini düşünüyorum. Hocamız hem çok bilgili (alanına hakim gerek aldığımız eğitim hakkında gerekse konu dışında sorularımıza net bir şekilde cevap alabiliyoruz) hem de bilgisini aktarma konusunda oldukça başarılı. Teşekkür ediyorum

Fatih DEVELİ

METEK III KAYNAK EĞİTİMİ

Eğitime gelirken alacağımız bu eğitimin bu kadar verimli olacağını tahmin etmiyordum açıkçası Daha ilk günden itibaren kurum müdürü Durmuş AKDOĞAN hocamızın bizlere gösterdiği ilgi ve alaka için ve kaynak eğitimleri sırasında bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşan ve bu paylaşım sırasında aile ortamı gibi içten ve samimi davranan Mevlüt ARI hocamıza tekrar tekrar teşekkür ederim Eğitimde kullanılan teknolojik makinalar ve Mevlüt hocamızın bilgileriyle gerçekten çok başarılı bir eğitim oldu

Mustafa ARIK

Metek3

Metek III projesi kapsamında Pyhton eğitimi için ders öğretmenimize, bizlere ev sahipliği yapan Konya Ticaret Odasına sonsuz teşekkür ederim. Eğitimler gayet faydalı ilerliyor. Ders öğretmenimiz Alphan beye ilgi ve alakası için tekrar teşekkür ederim.

Serkan AKBEL

Kaliteli Bir Eğitim İmkanı

20 Haziran 1 Temmuz Arasında METEK3 Projesi kapsamında eğitim aldığım Konya Ticaret Odası mekan olarak güzel, derslikler, atölyeler olarak ihtiyaca cevap veren bir yapı. Eğitim süresince gösterdikleri güzel misafirperverlik için teşekkür ederim. Eğitimi veren hocamız Alphan MAT alanıyla ilgili son derece bilgili bir eğitmen. Python programlama dilinde yeni bilgiler edindim. Uygulama fırsatı buldum. Eğitim içeriği yeterliydi. Hocam'a emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ali DİKMEN

Python Programlama Kursu

Python programlama eğitimine katılıyorum. Bu kurs benim açımdan çok faydalı oldu. Bu kursu düzenleyen herkese çok teşekkür ediyorum.

Nadir Barış SALTIK

PYTHON EĞİTİM DEĞERLENDİRMESİ

20/06/2022 tarihinde başlamış olan eğitimlerimiz verimli bir şekilde devam etmektedir. Alphan MAT hocamızın bilgi ve deneyimlerini aktardıkları kursumuzun etkili bir şekilde gerçekleştiğini düşünüyorum. Kurs merkezi bina ve donanım olarak yeterli olduğunu düşünüyorum. Eğitim yeri ve eğitmenleriyle kursların faydalı geçtiğini ve katkısının büyük olduğunu düşünüyorum.

Nuran ALTINTAŞ

Python Eğitimi

20 Haziran tarihinde Metek III Projesi kapsamında işbaşı eğitime katıldık. Kurs eğitim sürecinde verdiği değerli bilgilerini bizle paylaşan Alphan Mat hocamıza, sağladığı tüm imkanlar için de KTO Mesleki Eğitim Merkezi'ne teşekkür ederiz.

Hasan DİNDAR

Derğerlendirme

Solidworks Egitimini aldıgım Kerim Erdoğan hocamdan cok istifafe ettim. Başarılarinın devamıni dilerim.

Cuma ÖZER

Solidworks eğitimi

Merkezde yapılan Metek 3 projesi kapsamında Solidworks eğitimi oldukça verimli geçmektedir.Hocamıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Çerezler Hakkında Bilgilendirme

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Web sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.